Sık Sorulan Sorular

Kiralamak istediğiniz Villa/Apart’ın 'Rezervasyon Talebi’ bölümünden giriş çıkış tarihlerinizi seçerek ‘Talebi gönder’ butonuna basıp açılan sayfayı doldurmanız gereklidir. Formu doldurduktan sonra ‘ Gönder ‘ butonuna tıklayıp müşteri temsilcimizin size dönmesini bekleyebilirsiniz ya da telefon, whatsapp ve mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

Villayolu.com Türsab 10682 Belge No’lu - Siraç Turizm’e ait villa/apart kiralama web sitesidir.

Acentamız ile ilgili Türsab sitesi https://www.tursab.org.tr/acenta-arama kısmından ya da Türsab çağrı merkezinden Acenta Adımız ya da Belge No ile firmamız ile ilgili bilgileri doğrulatabilirsiniz.

Ayrıca Ticaret Bakanlığı sitesinden https://www.eticaret.gov.tr/sirketsorgula sitemizi doğrulatabilirsiniz. Firmamız ile ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Firmamızla ilgili bilgileri Hakkımızda kısmından,tüm belgelerimizi Belgelerimiz kısmından görüntülüyebilirsiniz.

Acente Adımız: Siraç Turizm
İşletme Unvanımız: Buhayra Turizm Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.
Mersis No: 0188057855800001

Villa Kiralamada dikkat edilmesi gereken konular; kiralamak istediğiniz villa/apart size uygun mu, kişi sayınıza yeterli mi, ulaşım için araç gerekli mi, bölge olarak sizi tatmin edecek bir bölgede mi bu konularda bilgi alırsanız, Villa/Apart’a ulaştığınızda herhangi bir sürpriz veya beklenmedik bir durumla karşılaşmazsınız.

Havale/EFT ile Ödeme : https://www.villayolu.com/banka-hesaplari bulunan hesap bilgilerimize ön ödeme(%35) yapıldıktan sonra en kısa sürede rezervasyonun teyit edildiğine dair formunuz size iletilir.

Kredi Kartı ile Ödeme :  İnternet sitemizde bulunan kredi kartı ödeme sistemi ile ödeme yapabilirsiniz. İşlemler tek çekim olup herhangi bir vade farkı uygulanmamaktadır. 

Nakit Ödeme : Konaklama bedelinin kalan ödemesi giriş gününde nakit olarak tahsil edilmektedir. Bazı villalarımızda kalan ödeme kredi kartı ile kabul edilmektedir. Bunun için müşteri hizmet yetkilimizden bilgi alabilirsiniz.

Maalesef tek kişinin kimlik bilgileri yeterli olmamaktadır. Villa/Apartlıkta konaklayan tüm misafirlerin kimlik bilgilerinin bölge güvenlik birimlerine (Jandarma veya Polis) iletilmesi yasa ile zorunlu hale getirilmiştir.Ayrıca konaklamalarımızda HES KODU zorunluluğu bulunmaktadır.Villa/Apart'a girişten önce tüm misafirlerimizden Hes Kodu alınmaktadır.

Villa/Apartlarda hem aile hem arkadaş grubu konaklama kabul edilmektedir. Sadece aile konaklama şartı bulunan villalarımızın açıklamalarında mutlaka belirtilmiştir.

Aksi belirtilmedikçe Villa/Apartlarımızda evcil hayvan kabul edilmemektedir.
https://www.villayolu.com/Evcil-Hayvan-Dostu-Villalar sayfasından evcil hayvan kabul eden villalarımız görebilirsiniz.Bazı ev sahiplerimiz extra ücret talep etmektedir.Villarımızın açıklamaların mutlaka belirtilmiştir.Müşteri hizmetleri yetkilimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Villa/Apartların kapalı alanlarında sigara içilmemektedir.

Villaların mutfak araç gereçleri tam donanımlı olup sadece blender vb. ürünler bulunmamaktadır, herkes oda için bir set banyo ve yüz havlusu ve yataklar hazırlanmış bir şekilde teslim edilmektedir. Özel eşyalarınız dışında plajda kullanmak için plaj havlusu getirebilirsiniz.Bazı villalarımızda plaj havlusu da verilmektedir.Ayrıca bazı villa/apartlarımızın mutfak ekipmanları standartların üzerinde daha donanımlı olabilmektedir.Bu durum ev sahibinin insiyatifinde olan bir durumdur

Genel olarak en az 5 gece olup bazı villalarımızda yüksek sezon ve bayram haftalarında bu süre 7 gecedir. Bu süre bazı villalarda dönemsel olarak değişkenlik göstermektedir. Her villanın sayfasında Fiyatlar ve Kurallar kısmında minimum kiralama süreleri belirtilmiştir.
Villalarımızda dolu tarihler arasında kalan kısa süreler için Ana Sayfamızda yer alan Kısa Süreli Kiralıklar kısmından kontrol edebilirsiniz.

Sadece talep formunu doldurmanız villayı kiraladığınız anlamına gelmemektedir.Talebiniz müsaitlikler kontrol edilerek onaylandıktan sonra rezervasyonunuzun kesinleşmesi için yüzde 35´lik ön kapora bedelini ödemeniz gerekmektedir. Ödeme gerçekleştikten sonra bizim tarafımızdan size konfirmasyon belgesi gönderilir ve bu şekilde rezervasyonunuz kesinleşmiş olur.

Giriş saatlerimiz aksi belirtilmedikçe 16:00'dır. Her villa/apart sayfasında giriş ve çıkış saatleri yazmaktadır.

Villa/Apart’tan çıkış yapan müşterilerden sonra detaylı temizlik işleri ve dezenfeksiyon işlemleri yapılmaktadır.

Havuz suyu dolu mu ve boşaltımı 3 er günden 6 gün sürmektedir. Bu nedenle sezon içerisinde dolum ve boşaltım yapılmamaktadır. Havuz bakımı, ilaçlandırması ve temizliği her gün detaylı olarak ev sahiplerimiz veya havuz bakım personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

Bazı Villa/Apartların şifreli anahtar kutuları vardır, şifre giriş gününden önce misafirlerimize iletilmektedir. Bazılarında ise anahtar giriş gününde görevli tarafından misafirlerimize teslim edilir.
Villaların tam konumu ve karşılayacak kişilerin bilgileri Villa/Apart’a giriş gününden önce size iletilecektir.

Her villamızın görevlileri bulunmaktadır.Giriş gününden önce görevli arkadaşların iletişim bilgileri tarafınıza iletilmektedir. Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda ya da bir ihtiyacınız olduğu takdirde arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Evet, transfer talebiniz olduğu takdirde temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bazı villalarımızda bebek yatağı ve sandalyesi bulunmakta,açıklamalar kısmında belirtilmektedir.
Böyle bir talebiniz olması durumunda mutlaka müşteri hizmetleri yetkilimize bildiriniz.

 

Aşağıda linki bulunan villalarımız dışında yemek hizmetimiz bulunmamaktadır.
Kiralamış olduğunuz villalarda yiyecek,içecek,tüketilebilir ürünler vs de mevcut değildir.Bunları siz misafirlerimizin temin etmesi gerekmektedir.Villalarımızın mutfak bölümü yemek yapmaya elverişli şekilde dizayn edilmiş olup gerekli araç-gereçler mevcuttur.
https://www.villayolu.com/Yemekli-Villalar kısmından extra yemek hizmeti veren villalarımızı inceleyebilir,fiyat konusunda müşteri hizmetleri yetkililerimizle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp Destek!
Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz
X REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati : Çıkış Tarihi:
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış